Whatsapp İletişim

+4917685236177

Destek 10:00 – 23:00

Kredili IPTV Bayi Panellerimiz Güçlü Alt Yapımız ile Hizmetinizde

Avrupa ve Türkiye’nin en iyi iptv server alt yapısına sahip olduğumuzu sizlere bildirmek ve duyurmak isteriz. Bu alt yapıya sizde sahip olarak iptv bayilik hizmetinden yararlanıp kendi işinizi kurarak profesyonel ve kaliteli alt yapımızdan yararlanıp kendi işinizin patronu olabilirsiniz.

IPTV Bayilik Hakkında

Hem internetin bu kadar hızla yayılması hem de genel tv izleme alışkanlıklarımızın internete kayması sebebiyle hızlı ulaşılabilir olan IPTV,  istenilen her şeyi rahatlıkla izleme imkanını bize sunmaktadır.

IPTV HD TÜRK, müşterilerine sunmuş olduğu hizmetlerin daha da yayılması için bayilik sistemini geliştirmiştir.
Firmalar artık birlikte çalışacakları kişileri arayarak, hem kendileri için hem de üyeleri için kazançlı bir sistem yaratma düşüncesiyle çalışmaktadır. Bir firmayla anlaşarak üyelik sistemi oluşturmak, artık 18 yaşını dolduran herkes için mümkündür. IPTV TÜRK ile, dünyanın her yerinde yayınlanan programlara hakim olmak artık oldukça kolay olmaktadır.
Son zamanlarda bu işten para kazanmak isteyenler için de gelir kapısı da bayilik sistemiyle verilmiştir. IPTV Türk Bayilik sistemi tamamen satış performansıyla doğru orantılı olarak çalışmaktadır.

Günde kaç saatinizi ayırabilirseniz, o kadar satış yapabilme ve para kazanma oranınız da artacaktır. IPTV Türk bayilik için en önemli kural Avrupa’da olmaktır denilebilir. Bunun öncesinde elbette internet bağlantısı ve bir bilgisayar olması bundan daha da önemlidir. Bazı bayilik satış sitelerinde Türkiye’de de satış yapabilmek mümkün olmaktadır. Başvuruda bulunabilmeniz için öncelikle bu kritere bakılmaktadır. IPTV Bayilik  kredi sistemiyle çalışmaktadır. Ön ödemelidir. Ödeme yaptıktan sonra, hesaba ödeme yapılan kadar kredi yüklenmektedir. Satış yapılan paketteki kredi hesaptan düşmektedir. Bu sayede 24 saat kesintisiz, tüm dünya kanallarını izleyebilme şansını yakalayabilirsiniz. HD kalitesinde uygun fiyata televizyon yayını alabilmek de mümkün olmaktadır. Müşteri potansiyeli yüksek olanlar için, IP TV bayilik iyi bir kazanç kapısı olabilmektedir. Kendi müşteri portföyünüzü oluşturduğunuzda  Bayilik sistemine dahil olunduktan sonra, IP TV kontrol paneli açılmaktadır.

Açılan panelden istediğiniz kadar satış yapabilme şansına sahip olabilirsiniz. Burada müşteri kontrolü tamamen bayilik sisteminindir. Yeni hesap açma, yenileme, silme işlemeleri tamamen panel sahibine aittir. Sınırsız test hesabı açabilme imkanınız da vardır. Müşteriniz paket satın almadan önce test yayını verip yayınlarda herhangi bir sorun olup olmadığını da böylece görebilirsiniz. Küçük miktarda paralarla kendi işini kurabilme şansını yakalayabilmek isteyenler, aldıkları krediyi istedikleri zaman kullanabilmektedir. Aylık ya da yıllık satış limiti kesinlikle yoktur. Kredi bittikten sonra tekrar ödeme yapılıp, üyelik alma da yapılabilmektedir. Üyeliğiniz bitmeden de, devam etmesini istediğinizde, bitmeden ödeme yaparak kesintisiz hizmet vermek ve para kazanmak da, bu şekilde mümkündür.

IPTV Bayilik almak ve kendi işinizin patronu olarak kısa sürede yüksek kazanç sağlamak için whatsapp hattımızla iletişime geçebilirsiniz

Destek
Whatsapp İletişim